Archiwum: styczeń 2018

2018-01-03

22 grudnia cała społeczność szkolna uczestniczyła w szkolnych jasełkach przygotowanych przez uczniów klas starszych pod czujnym okiem pana katechety Wojciecha Nowaka i nauczycielki języka polskiego pani Celiny Michalskiej. Piękne przedstawienie, wspólne kolędowanie i życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2018 złożone przez dyrektor Zespołu panią Bogusławę Martynę były miłym przedświątecznym akcentem.

Po uroczystym spotkaniu zostały rozdane nagrody dla wszystkich uczniów, którzy w ostatnim czasie uczestniczyli w konkursach i zajęli w nich wysokie miejsca.

2018-01-03

We wtorek 19 grudnia uczniowie klas I i IIIb udali się do lasu na spotkanie z panem leśniczym Bartoszem Berger. Zdobyli wiele nowych informacji na temat dokarmiania zwierząt zimą. Przystroili także drzewka dla zwierząt przyniesionymi ze sobą warzywami, owocami i nasionami.

2018-01-08

W styczniu 2018r. zaprosiliśmy do szkoły Grupę Artystyczną PAKA CZIKA, młodzież z Zespołu Szkół Mechaniczno – Elektrycznych, która działa na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku i innych instytucji, gdzie przebywają chore dzieci. Nasi uczniowie postanowili włączyć się w prowadzone przez młodzież działania wolontariackie . Dzięki temu cała społeczność szkolna i przedszkolna grupa zerowa uczestniczyly w wyśmienitym widowisku artystyczno – kabaretowym zaprezentowanym przez młodych artystów z udziałem naszych dzieci. Dziękujemy za dobrą zabawę..

2018-01-23

23 stycznia mieliśmy przyjemność gościć w naszych progach seniorów rodzin – Babcie i Dziadków, dla których wnuczęta przygotowały program artystyczny z okazji ich święta.

2018-01-25

Nie zabrakło chętnych, którzy zaprezentowali się w repertuarze piosenek anglojęzycznych podczas konkursu zorganizowanego przez nauczycielkę języka angielskiego i wychowawcę świetlicy - panią Simonę Jastrzębską.

2018-01-25

25 stycznia uczniowie naszej szkoły bawili się na karnawałowej zabawie – klasy I – III na balu przebierańców, a ich starsi koledzy – na dyskotece prowadzonej przez zaproszonego DJ-a.