************************************************************************************

czynna:

poniedziałek - piątek od 6.45 do 15.45

mgr Monika Kasparek, Simona Jastrzębska,

mgr Justyna Dziuba, mgr Wioleta Różalska,

mgr Jarosław Janiaczyk

Dzień Ziemi w świetlicy szkolnej.   Uczniowie przygotowują torby bawełniane, które rozdamy mieszkańcom okolicy podczas spaceru z okazji Dnia Ziemi.

Dzień Ziemi w świetlicy szkolnej.

Uczniowie przygotowują torby bawełniane, które rozdamy mieszkańcą okolicy podczas spaceru z okazji Dnia Ziemi.

W naszej świetlicy szkolnej kończymy realizację II modułu innowacji pedagogicznej pt. "Lekturki spod Chmurki.Na tropach doproczynności."

Drugą część innowacji p. Simona Jastrzębska prowadziła pod hasłem BĄDŹ DOBRY DLA ZWIERZĄT.

Historia zagubionego pieska przedstawiona za pomocą Teatru Kamishibai rozpętała niezłą dyskujsję wśród słuchaczy, którzy bardzo uwarznie słuchali i czytali innym.

Przed nami III część BĄDŹ DOBRY DLA ROŚLIN, którą rozpoczniemy już po majowym weekendzie.

W szkolnej świetlicy, każdy się może  zrelaksować przy wygodnym, wspólnym czytaniu. Pani Simona Jastrzębska raz w w tygodniu, w świetlicy prowadzi zajęcia rozwijające aktywność czytelniczą po, która ma na celu pogłębiać wiedzę o dobroczynności oraz zintegrować społeczność świetliczaków. Uczniowie bardzo lubią zajęcia i jak widać chętnie w nich uczestniczą.

Wirtualna Świetlica

W tym miejscu codziennie będą się pojawiać propozycje ciekawych zabaw i prac dla dzieci.

Na tej stronie dzieci mogą również pochwalić się swoimi pracami, umieszczając ich zdjęcia lub nagrania.

plik pdf - 203.1 KB
plik pdf - 379.3 KB