Archiwum: wrzesień 2018

Nowy rok szkolny 2018/2019
2018-09-03

Dziś powróciliśmy do szkoły, by rozpocząć kolejną przygodę z nauką. Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym 2018/2019.

2018-09-12

12 września 2018r. w naszej szkole pojawili się policjanci, którzy podczas spotkania z uczniami klas Ia i Ib przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznej drogi do szkoły i ze szkoły do domu. Ogromną atrakcją dla dzieci było oglądanie z bliska pojazdów policyjnych. Na zakończenie spotkania stróże prawa wręczyli pierwszakom odblaski.

Festyn Rodzinny
2018-09-14

W piątek  14 września 2018r w godzinach popołudniowych odbył się Festyn Rodzinny. Występy dzieci, zabawy, konkursy, atrakcje sportowe, fotobudka, salon piękności, kawiarenka oraz inne atrakcje zapewniły przybyłym gościom dobrą zabawę. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom, które swoimi działaniami przyczyniły się do organizacji tego spotkania.

2018-09-14

14 września 2018r. odbyła się uroczystość związana z oficjalnym oddaniem do użytku nowego obiektu - przedszkola dobudowanego do budynku szkoły podstawowej.

O szczegółach tego wydarzenia pisały portale rybnik.com.pl, w artykule dostępnym pod adresem zamieszczonym poniżej:

oraz nowiny.rybnik.pl pod adresem:

2018-09-20

Zapraszamy uczniów,  rodziców, nauczycieli, pracowników i  wszystkich zainteresowanych do obchodzenia Europejskiego Tygodnia Sportu w naszej placówce.

W programie:

PONIEDZIAŁEK- 10.30- otwarcie Europejskiego Tygodnia Sportu, wspólne zabawy i tańce (sala gimnastyczna), rozpoczęcie rywalizacji   międzyklasowej, Konkurs Wiedzy o Sporcie z konkurencjami ruchowymi.

WTOREK- Dzień Kibica- przebieramy się za kibiców danej drużyny, dyscypliny, kraju któremu kibicujemy

CZWARTEK          9.30- spotkania  ze znanymi sportowcami z dziedziny

PIĄTEK                            JUDO, KOSZYKÓWKI, ŻUŻLA

Nazwiska niech zostaną niespodzianką!!!

Nasza całotygodniowa impreza jest zgłoszona do Ministerstwa Sportu i Turystyki. Będzie ona częścią ogólnoeuropejskiego projektu i weźmie również udział w konkursie.

Więcej informacji o tym wydarzeniu - poniżej.

2018-09-28

Europejski Tydzień Sportu w naszej szkole dobiegł końca. Był on pełen rywalizacji międzyklasowej, zabaw o charakterze sportowym i bardzo ciekawych spotkań z zawodnikami reprezentującymi różne dziedziny sportu.

Serdeczne podziękowania za udział w naszych sportowych zmaganiach dla: Kacpra Woryny, Ani Borowskiej, Piotra Kuczery, Tomasza Tomanka i Błażeja Sładka.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.