Archiwum: wrzesień 2019

Informacja dla Rodziców
2019-09-04

Szanowni Państwo!

W czwartek 12 września 2019r. o godzinie 17.00 odbędą się spotkania Rodziców uczniów klas I - VIII z wychowawcami.

Spotkania z policjantem
2019-09-09

Jak co roku, odwiedził nas dziś przedstawiciel policji, który przeprowadził pogadankę na temat bezpiecznych zachowań na drodze oraz na terenie obiektu szkolnego. Zwrócił także uwagę na zachowanie uczniów, ich wzajemne relacje i konieczność przestrzegania szkolnych regulaminów.

2019-09-24

W dniu dzisiejszym cała społeczność szkolna wzięła udział w akcji ekologicznej "Sprzątanie świata". Dzieci młodsze porządkowały teraz wokół szkoły, a starsi uczniowie - ulicę Gzelską w okolicy budynku szkoły i pobliski las.

2019-09-25

Dnia 25 września w naszej szkole odbył się Dzień Głośnego Czytania. Pomysłodawczynią imprezy była p.Anna Zimoch, która przy współpracy z p.Magdaleną Grzegorzek, przygotowały do tej akcji chętnych uczniów z kl.V-VIII, których zadaniem było przeczytać młodszym uczniom kilka bajek.Tematem przewodnim były opowieści z cyklu "Kubuś Puchatek". Każdy z uczestników miał za zadanie przebrać się w wybraną postać z bajki. Klasę I odwiedziły uczennice kl.Vb: Nadia H.,Hanna B., Karolina B. i Julia C. Uczniom klasy II a czytały uczennice z kl.VI ba i VIb: Maja G.,Amelia M.,Olivia K. i Antonia M.,zaś w kl.II b były uczennice kl. Va, VI b oraz VII: Marta K., Emilia S., Iga Ł. oraz Wiktoria G. Uczniom kl.III historię Kubusia Puchatka przedstawili uczniowie kl. VI b, VII oraz VIII: Julia J.,Gloria O., Aleksandra Z. oraz Piotr S. Młodsi uczniowie słuchali z uwagą czytanych bajek,a uczestnicy Dnia Głośnego Czytania zostali nagrodzeni ocenami celującymi z aktywności z języka polskiego oraz otrzymali pisemne podziękowania i słodki poczęstunek (praliny z serii Gang Słodziaków).