III edycja #BieguFairPlayPKOl

2023-09-15

W dniach 7-15 września  nasza szkoła przystąpiła do III edycji #BieguFairPlayPKOl organizowanego przez Polski Komitet Olimpijski. Przez cały tydzień, na lekcjach w-fu, uczniowie brali udział w biegach Fair Play. Ogólem w zabawie uczestniczyło 171 uczniów spośród 177 wszystkich uczniów szkoły. Łącznie pokonali oni dystans 365 km.

Dodatkowo do Biegu Fair Play zostali zaproszeni również rodzice i pracownicy szkoły, którzy aktywnie włączyli się w akcję i  pokonali dystans 106.200km.

Biegowi Fair Play towarzyszyły przez cały tydzień liczne akcje: aktywne, taneczne przerwy; Dzień Kibica (uczniowie przebierali się za kibiców); każda klasa  przygotowywała na lekcjach wychowawczych plakaty z hasłem Fair Play. Uczniom została przedstawiona prezentacja dotyczącą wiadomości o olimpizmie i zasadach Fair Play przygotowana przez uczniów klasy VII. Wszystkie akcje zakończył apel o Fair Play, który był również  podsumowaniem  działań szkoły. Łącznie pokonaliśmy dystans 471. 200km.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i zapraszamy do wspólnej zabawy za rok!

Aby obejrzeć więcej zdjęć należy kliknąć "Więcej" >>>>>>>>>>>>>