„Dzień Zdrowego Śniadania”

2023-11-09

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się fantastyczna akcja „Dzień Zdrowego Śniadania”, której inicjatorami byli uczniowie klas czwartych.W trakcie przerw międzylekcyjnych otwarte było specjalne stanowisko, na którym można było zakupić zdrowe przekąski. Dostępne były różnorodne smaki kanapek, owocowe sałatki i pyszne soki a ceny były tak przystępne, że nikt nie mógł odmówić sobie zdrowego drugiego śniadania.

Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród uczniów, ale również nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły.

Podsumowując akcja „Dzień Zdrowego Śniadania”,  nie tylko dostarczyła nam pysznych smaków i pozwoliła na zbiórkę funduszy na potrzeby szkolne, ale również przypomniała o znaczeniu zdrowego stylu życia. Inicjatywa uczniów klas czwartych z pewnością zainspiruje innych do dbania o swoje zdrowie i cieszenia się pysznym, ale jednocześnie korzystnym dla organizmu jedzeniem.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie uczniom klas czwartych, ich rodzicom i wychowawczyniom.