P31

Przedszkole nr 31 znajduje się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15  w Rybniku - Chwałęcicach. Dzielnica której atrakcją są rybnickie lasy usytuowane wokół Morza Rybnickiego. Jest przedszkolem z bogatą bazą dydaktyczną. Wyposażone jest w nowoczesne mebelki i kąciki tematyczne. Przedszkolaki mają dostęp do placu zabaw oraz boiska.

Baza dydaktyczna - przedszkole posiada 4 sale dydaktyczne przeznaczone dla 100 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, podzielonych na 4 grupy wiekowe.

Zajęcia dodatkowe - bezpłatne: religia, rytmika oraz terapia logopedyczna.

Nasze atuty: zdrowa kuchnia pozbawiona konserwantów i półproduktów, wykwalifikowana kadra pedagogiczna odznaczająca się dobrocią i serdecznością, indywidualne podejście do każdego dziecka, indywidualizacja procesów dydaktycznych.

Kadra pedagogiczna Przedszkola nr 31 w Rybniku w roku szkolnym 2023/2024 r.

Wychowawcy:

• mgr Monika Fukała