Spotkania rodziców z wychowawcami poszczególnych grup odbędą się:

Grupa „Pszczółki”           28.08.2020 r. godz. 16.00 (świetlica szkolna)

Grupa „Sowy”                 28.08.2020 r. godz. 16.00 (sala gimnastyczna)

Grupa „Krasnoludki”     31.08.2020 r. godz. 16.00  (szatnia w przedszkolu)

Grupa „Biedronki”         31.08.2020 r. godz. 18.00  (świetlica szkolna)

Wejście do szkoły z zachowaniem reżimu sanitarnego. Obowiązkowa dezynfekcja rąk, zakrycie ust i nosa oraz zachowanie dystansu społecznego.

W zakładce: "Dokumenty" znajdują się listy dzieci z poszczególnych grup.

135451

Rodzice dzieci , które będą uczęszczały do przedszkola od września 2020r.  są proszeni o pobranie" deklaracji o korzystaniu z posiłków". Uzupełnioną  deklarację  należy  dostarczyć  do placówki w nieprzekraczalnym terminie - do 10 lipca 2020r.,  w godzinach od 8:00 do 14:00 . W wiatrołapie przedszkola jest wyłożona skrzynka na w/w korespondencję.

45056

Procedura pobytu dziecka w przedszkolu w czasie pandemii

25088

Szanowni Rodzice!

Mając na uwadze niekorzystną sytuację epidemiologiczną dotyczącą zakażeń SARS-CoV-2 na terenie Rybnika Prezydent Miasta nie zaleca udostępniania przyszkolnych obiektów sportowych (boisk).

Wyjątek mogą stanowić kluby sportowe, które po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrektorem szkoły i z zachowaniem aktualnych wymogów sanitarnych mogą korzystać z ww. obiektów.

Place zabaw pozostają zamknięte.

docx
21814

Harmonogram naboru

Wytyczne dot. pobytu dziecka w przedszkolu od 11.05.2020r.

docx
20711

Wytyczne dot. pobytu dziecka w przedszkolu od 11.05.2020r.

Rytmika dla przedszkolaków

Drodzy Rodzice!

Fundacja Ziko dla Zdrowia rozpoczęła realizację nowego programu edukacyjnego - ZDROWO MALUCHOWO. W ramach tej inicjatywy z myślą o dzieciach w  wieku przedszkolnym będą publikowane materiały, dzięki którym przygotowanie i przeprowadzenie wartościowych zabaw z dzieckiem będzie dla każdego rodzica lub opiekuna proste i przyjemne.

Zapraszamy:

Przedszkolaki się nie nudzą!

Zapraszamy do galerii zdjęć w zakładce "Nasze osiągnięcia"

Drodzy Rodzice!

Na stronie www.gov.pl/web/zdalnelekcje w zakładce "Oddział przedszkolny", znajdą Państwo scenariusze zajęć, karty pracy, wiersze, filmy, słuchowiska, piosenki, a także pomysły na prace plastyczne i wiele innych inspiracji do nauki przez zabawę.

Wychowawcy czekają na Wasze fotorelacje!

Drodzy Rodzice!

Z uwagi na wyjątkową sytuację, zwracam się do Państwa z prośbą o zachęcenie Waszych pociech do wykonywania w domu ćwiczeń logopedycznych. Systematyczność w terapii jest podstawą sukcesu. Utrwalanie nabytych już umiejętności wpłynie korzystnie na rozwijanie umiejętności językowych Waszych dzieci. Warto zajrzeć do zgromadzonych w zeszytach lub teczkach materiałów zrealizowanych na zajęciach. Dodatkowo dla urozmaicenia ćwiczeń logopedycznych zapraszam Państwa na portale logopedyczne oferujące różnego rodzaju ćwiczenia, także online.
Poniżej podaje adresy stron www:

domologo.pl
yummy.pl
mimowa.pl

Życzę zdrowia, wytrwałości i dobrej zabawy podczas wspólnych ćwiczeń.
W razie pytań zapraszam do kontaktu zuziapolak@op.pl

Pozdrawiam, Zuzanna Polak

Miasto RybnikMinisterstwo Edukacji Narodowej