2018-02-26

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Memory Master, w którym zdobyli – w kategorii klas starszych tytuły laureata I stopnia, II stopnia a 3 osoby III stopnia , a w kategorii klas młodszych – wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy wiedzy, zdobytych nagród i tytułów.

2018-02-26

Zakończone niedawno Szkolne Rekolekcje Wielkopostne są dla nas inspiracją do zastanowienia sę nad sobą i podejmowania trudów nawrócenia. Oglądając nasze wspólne zdjęcia z ojcem Helibertem - misjonarzem Słowa Bożego rodem z Indonezji przypominamy sobie, że tak jak nigdy nie znajdziemy "cytryny o smaku czekolady", którą Ojciec dał na do spróbowania w czasie rekolekcyjnych nauk ( była jednak kwaśna ), tak nigdy diabeł nie mówi prawdy. Pamiętamy również opowiedzianą nam historię Bonganiego - chłopca z Botswany, który sam opiekował się swoją chorą na AIDS mamą. Chłopiec ten nigdy nie używał słów: " nie che mi się", "nie potrafię", "to za trudne dla mnie". Mamy więc z kogo brać wzór!