W szkolnej świetlicy, każdy się może  zrelaksować przy wygodnym, wspólnym czytaniu. Pani Simona Jastrzębska raz w w tygodniu, w świetlicy prowadzi zajęcia rozwijające aktywność czytelniczą po, która ma na celu pogłębiać wiedzę o dobroczynności oraz zintegrować społeczność świetliczaków. Uczniowie bardzo lubią zajęcia i jak widać chętnie w nich uczestniczą.

czynna:

poniedziałek - piątek od 6.45 do 16.00

mgr Monika Kasparek, Simona Jastrzębska,

mgr Justyna Dziuba, mgr Wioleta Różalska,

mgr Jarosław Janiaczyk

**********************************************************************************************

Wirtualna Świetlica

W tym miejscu codziennie będą się pojawiać propozycje ciekawych zabaw i prac dla dzieci.

Na tej stronie dzieci mogą również pochwalić się swoimi pracami, umieszczając ich zdjęcia lub nagrania.

plik pdf - 203.1 KB
plik pdf - 379.3 KB