Archiwum: kwiecień 2018

2018-04-05

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy w szkole Dzień patrioty. Uczniowie swoim strojem podkreślili wagę tego wydarzenia. Odbyło się wiele zajęć edukacyjnych, które przybliżyły uczniom znaczenie słowa "patriota".

Audycja umuzykalniająca
2018-04-18

Dziś uczestniczyliśmy w audycji umuzykalniającej, której tematem były "Tańce obce". Dziękujemy organizatorom za miłą atmosferę i wspaniałe muzyczne przeżycia.

2018-04-25

Od 7 do 30 maja 2018r. będzie trwała Ogólnopolska Kampania Rowerowy Maj, w której uczestniczą także uczniowie klas IV - VII z naszej szkoły. Celem kampanii jest promowanie aktywności fizycznej poprzez zachęcanie uczniów do dojazdu do szkoły na rowerach lub hulajnogach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo każdego ucznia, dlatego zwracamy uwagę na konieczność przestrzegania przepisów ruchu drogowego, używanie kasków ochronnych oraz elementów odblaskowych.