2019-02-01

31 stycznia 2019r. uczniowie klas Ia, Ib i II uczestniczyli w szkolnym balu przebierańców, a ich starsi koledzy bawili się na karnawałowej dyskotece. Do tańca i wspólnych zabaw zachęcał DJ Tomek. Poczęstunek dla dzieci przygotowały mamy z trójek klasowych.

2019-02-01

Uczniowie klasy Ia i Ib  w okresie zimowych mrozów pomagają ozwierzętom.  Wykonali samodzielnie karmniki, które powiesilii w szkolnym ogrodzie i systematycznie dokarmiają odwiedzające nas ptaki.

2019-02-05

Uczniowie klas I - II pojechali dziś Osikowej Doliny w miejscowości Koziegłowy. Tam wzięli udział w warsztatach, podczas których z drzewa osikowego wykonali wspaniałe prace. To była bardzo interesująca wycieczka.

2019-02-07

W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej szkole babcie i dziadków naszych uczniów. Z okazji ich święta dzieci przygotowały program artystyczny oraz grawerowane serca - upominki. Panie z trójek klasowych i chętni rodzice włączyli się w organizację poczęstunku dla seniorów. Odbyła się także licytacja lalek przygotowanych przez uczniów w ramach akcji Unicef Polska "Wszystkie kolory świata", z których dochód zostanie przekazany na zakup szczepionek dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie, by przeciwdziałać skutkom takich poważnych chorób jak: polio, tężec, gruźlica i odra.

2019-02-08

Akcja "Wszystkie kolory świata" w naszej placówce została zakończona w dniu 07 lutego 2019 licytacją lalek charytatywnych wykonanych przez naszych uczniów. Licytacja odbyła się podczas uroczystego spotkania z seniorami rodzin dzieci z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zebrano kwotę 350,00 zł, która zostanie przekazana jako darowizna od naszej placówki na konto Unicef Polska i zasili środki, które będą wykorzystane na zakup szczepionek dla najbardziej potrzebujących dzieci z Indii i Laosu.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ, CHĘĆ POMOCY I  WIELKIE SERCA!

Ferie zimowe
2019-02-11

Ferie zimowe w województwie śląskim przypadają na okres od 11.02.2019r. do 22.02.2019r.

Życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzicom

radosnego i bezpiecznego zimowego wypoczynku.