Archiwum: kwiecień 2020

Ważna informacja dotycząca funkcjonowania placówki
2020-04-01

Na podstawie § 10 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 roku

w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U.     z 2020 r. poz. 491) wprowadzam od dnia 1 kwietnia 2020 roku do odwołania ograniczenia w funkcjonowaniu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 15 w Rybniku. Od dnia 1 kwietnia 2020 roku Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15  w Rybniku będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 15.30.

Kontakt klientów z pracownikami ZSzP15  następuje wyłącznie w sposób  telefoniczny ( 32/4210016) lub e-mailowy ( zsp15@vp.pl) w godzinach pracy.

Dokumenty można dostarczać do Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 15 w Rybniku

na dwa sposoby:

- tradycyjnie (papierowo) - poprzez wrzucenie dokumentów do "skrzynki podawczej" umieszczonej przy wejściu do budynku, ale bez możliwości potwierdzenia     (budynek zespołu  jest niedostępny dla osób niezatrudnionych),

- elektronicznie - poprzez skan oryginałów dokumentów przedkładanych przez zainteresowanych.

2020-04-02

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość, ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.

Natomiast przedszkola, jako placówki nieferyjne, do 10 kwietnia br. prowadzą swoją działalność z dziećmi zgodnie z przepisami prawa o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty.

Informacja na ten temat została opublikowana na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja/wiosenna-przerwa-swiateczna-2020-r

Wirtualna świetlica - nowa propozycja dla dzieci
2020-04-06

**********************************************************************************************

Wirtualna Świetlica

W tym miejscu codziennie będą się pojawiać propozycje ciekawych zabaw i prac dla dzieci.

Na tej stronie dzieci mogą również pochwalić się swoimi pracami, umieszczając ich zdjęcia lub nagrania.

Zapraszamy serdecznie!

Świąteczne życzenia
2020-04-11

Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych!

UWAGA - KONKURS!
2020-04-21

IV EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO NA PROJEKT ZNACZKA POCZTOWEGO

"ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH"

Znaczek pocztowy to nie tylko obrazek naklejany na kopertę, nie tylko potwierdzenie opłaty za przesłanie listu. Jest to przede wszystkim dzieło sztuki. Potrzeba wielu lat, aby dojść do takiej wprawy, żeby móc projektować znaczki. Wielu profesjonalnych grafików marzy, aby owoce ich twórczości znalazły się na znaczkach pocztowych. Krajowe i międzynarodowe konkursy są okazją do zaprezentowania własnych osiągnięć, pochwalenia się talentem i umiejętnościami.

Konkurs „Świat oczami młodych” to jedyna w swoim rodzaju możliwość samodzielnego zaprojektowania znaczka przez młodzież. Trzy najlepsze projekty wraz z nazwiskami ich autorów znajdą się na znaczkach wydanych w nakładzie 100 tys. egzemplarzy. Będą one dostępne w każdej placówce pocztowej, na dziesiątki lat trafią do klaserów filatelistów.

Wierzymy, że wśród młodych ludzi konkurs wypromuje kolekcjonowanie znaczków, a budowana wokół projektu wartość dodana – zrozumienie jak ważny jest wolontariat – zainspiruje młodzież do aktywnego angażowania się w pomaganie potrzebującym wsparcia: ludziom, zwierzętom, przyrodzie.

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie.

Regulamin konkursu, wytyczne dla autorów  i zgody uczestników oraz ich opiekunów

do pobrania w zakładce Dla uczniów

..............................................................................................................

TERMIN ODDAWANIA PRAC I ZGÓD: 29 maja 2020r.

KOORDYNATOR KONKURSU: Małgorzata Ślosarek

Informacje dotyczące rekrutacji
2020-04-30

W zakładce REKRUTACJA znajduje się nowy harmonogram rekrutacji do klas I - Zarządzenie nr 227/2020 z 29.04.2020. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami.