2022-05-01

W poniedziałek 25 kwietnia uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z policjantami, którzy przypomnieli zasady zachowania w stosunku do obcych zwierząt, m.in. psów napotykanych podczas wiosennych spacerów i bezpańskich psów. Atrakcją spotkania był pies policyjny, który wziął udział w pokazie.

2022-05-01

Tydzień od 25 do 29 kwietnia w szkole był obchodzony pod hasłem "Kolorowy tygodzień". Uczniowie każdego dnia przychodzili do szkoły ubrani we wskazane kolory. Ostatni dzień był dniem biało - czerwonym, związanym ze zbliżającymi się świętami majowymi. Z tej okazji odbył się również apel.

2022-05-09

W dniu 6 maja 2022 odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski "Polska - moja Ojczyzna", w którym wzięli udział uczniowie klas I, IIa, IIb i III.

Uczestnicy zaprezentowali bardziej i mniej znane wiersze o Polsce.

Po wysłuchaniu wszystkich recytacji komisja konkursowa postanowiła przyznać następujące miejsca:

I miejsce zajął uczeń klasy III - Szymon Sowa

II miejsce - uczeń klasy IIb - Szymon Karbowy

III miejsce - uczennica klasy I - Eliza Magiera

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Gratulujemy!

Miasto RybnikMinisterstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w KatowicachRzecznik Praw DzieckaEdukacja Rybnik