Archiwum: grudzień 2022

Paczuszka dla maluszka
2022-12-01
Drodzy Rodzice!

Wzorem poprzedniego roku, nasza szkoła przystępuje do przedświątecznej akcji ,,Paczuszka dla maluszka". Akcja będzie trwać do 21 grudnia 2022r. Zachęcamy, by każdy kto tylko może dołączył do tej szlachetnej akcji. Bardzo prosimy o środki czystości: proszki, płyny do prania, płyny do kąpieli, szampony, kremy i oliwki dla dzieci, artykuły szkolne, słodycze, a także trwałą żywność. Zebrane dary zostaną przekazane dla Ośrodka Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie w Krzyżanowicach.

Za otwartość na potrzeby innych z góry dziękujemy!
2022-12-06

W okresie przedświątecznym uczniowie biorą udział w licznych konkursach. Przed nami ogólnopolskie konkursy czytelniczy, ortograficzny i  matematyczny oraz konkursy artystyczne.

Na te ostatnie uczniowie wykonali, między innymi, ozdoby świąteczne i anioły.

Na zdjęciach prace uczniów klasy Ia.

2022-12-07

6 grudnia to ulubiony dzień wszystkich dzieci, które z niecierpliwością oczekają wizyty Świętego Mikołaja. W tym roku przybył do naszej szkoły z workiem prezentów.

Radość była wielka!

Dziękujemy Święty Mikołaju i zapraszamy znowu za rok.

2022-12-08

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia trwają. Sale są udekorowane świątecznymi gazetkami i dekoracjami. Ozdoby wykonane przez dzieci i rodziców pojawią się już niedługo na świątecznym kiermaszu. W dniu dzisiejszym także zapach ciasteczek ozdabianych przez uczniów klasy II, przypominał nam o zbliżających się świętach.