Archiwum: styczeń 2023

2023-01-01

Przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klasy II postanowili zrobić niespodziankę zwierzętom, które w okresie śnieżnej i mroźnej zimowym przeżywają trudny czas. Przygotowali smakołyki dla zwierząt i przystroili nimi drzewko rosnące w lesie w pobliżu naszej szkoły. Pomaganie przynosi radość zarówno obdarowanym, jak i darczyńcom.

2023-01-01

13 grudnia 2022r. uczniowie klas I - VIII wzięli udział w lekcji historii na żywo. Ciekawa narracja, rekwizyty i aktywny udział niektórych uczniów w spektaklu sprawiły, że dzieci z zaciekawieniem przyswajały wiedzę o historycznych wydarzeniach.

2023-01-02

Szkolne jasełka przygotowane przez panią katechetkę oraz nauczycielki klas IIIa i IIIb, zgromadziły w sali gimnastycznej całą społeczność szkolną. W bieżącym roku szkolnym świąteczne spotkanie odbyło się nieco inaczej niż zwykle, ponieważ wymagało aktywnego udziału wszystkich uczniów. Obejrzeliśmy piękne przedstawienie o Bożym Narodzeniu, a następnie każda klas wzięła udział w koncercie kolędowym, prezentując przygotowaną wcześniej kolędę lub pastorałkę.

Po części artystycznej uczniowie odebrali nagrody za udział w świątecznych konkursach. Nagrodzeni zostali także rodzice naszych uczniów, którzy w dużym stopniu wzbogacili szkolny świąteczny kiermasz. Bardzo wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie!

Wizyta strażaków w naszej szkole
2023-01-13

13 stycznia odwiedzili naszą szkołę przedstawiciele OSP w Stodołach. Opowiedzieli o swojej pracy, zaprezentowali scenkę z życia strażaka, przypomnieli także zasady udzielania pierwszej pomocy. To było bardzo ciekawe wydarzenie.

Ferie zimowe
2023-01-16

Rozpoczynamy ferie zimowe, które przypadły w tym roku szkolnym na okres od 16 do 27 stycznia 2023r.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM DZIECIOM I ICH RODZICOM

PRZYJEMNEGO WYPOCZYNKU