2023-02-01
Drodzy Rodzice i Uczniowie !
przed Świętami Bożego Narodzenia, z Waszą pomocą, udało nam się zorganizować wspaniały kiermasz świąteczny. Dzięki Państwa zaangażowaniu i ofiarności mogliśmy zakupić gry korytarzowe dla uczniów.
Firma Smart Plac z Rybnika zrealizowała nasz pomysł w bardzo atrakcyjnej cenie, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.
Sedecznie wszystkim dziękujemy.
2023-02-15

W dniu 14 lutego 2023 r. obchodziliśmy w szkole Dzień Babci i Dziadka. Zaproszeni goście obejrzeli przygotowany przez dzieci program artystyczny i uczestniczyli we wspólnej zabawie, a mamy zadbały o słodki poczęstunek.

Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy zdrowia i radości!

2023-02-24

Nasza placówka włączyła się w akcję pomocy dla ciężko chorego Samuela. Uczniowie wraz z rodzicami przygotowali kanapki, które sprzedawali, jako drugie śniadanie dla uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i chętnych rodziców. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie chłopca.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wielkie serce i zaangażowanie.

Samuelowi życzymy zdrowia i wytrwałości.