2023-03-05

W piątek 3 marca w szkole i przedszkolu kontynuowaliśmy akcję pomocy dla Samuela, chłopca chorego na neuroblastomę. Tym razem rodzice wraz z dziećmi oraz nauczyciele przygotowali smaczne ciasta, babeczki, torciki bezowe, galaretki, a klasa IIIb wraz z wychowawcą upiekła pyszne gofry. Akcja okazała się strzałem w dziesiątkę! Słodkości zniknęły, a puszki się zapełniły.

Wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy, a Samuelowi życzymy zdrowia.

Rekrutacja do przedszkola i szkoły na rok szkolny 2023/2024
2023-03-06

Rusza nabór do przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Rybnik na rok szkolny 2023/2024.

Witryny naborowe:

Nabór do przedszkola

Rekrutacja do klasy I szkoły podstawowej

Głosujmy!
2023-03-09

W imieniu Kierownik Referatu Projektów Edukacyjnych UM Rybnika przekazujemy ważną informację:

"Szanowni Państwo,

od kilku dni Rybnik ma szansę na inteligentne przejście dla pieszych, które sfinansuje firma Orange. Inwestycja zostanie zrealizowana w mieście, które uzyska najwięcej głosów i właśnie o to ścigamy się z innymi miastami. Same głosowanie trwa 3 sekundy! Trzeba tylko na stronie https://inteligentneprzejscie.pl/ wybrać Rybnik i wpisać numer telefonu, na który przyjdzie bezpłatny kod! Wszystko jest bezpłatne, chodzi tylko o weryfikację.

Jesteśmy bardzo blisko zwycięstwa! Proszę o wsparcie!"

2023-03-15

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy nasi uczniowie uczestniczyli w wielu konkursach szkolnych, międzyszkolnych i ogólnopolskich. Zdobyli wiele nagród i wyróżnień. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prezentujących naszych uczestników i zwyciężców.

2023-03-21

21 marca, jak co roku, uczniowie klas I - III wybrali się na spacer po najbliższej okolicy w poszukiwaniu oznak nadchodzącej wiosny. Udało się znaleźć ich wiele. Słońca dziś zabrakło, ale to nas nie martwi, bo wiemy, że będzie go coraz więcej.

2023-03-24

23 marca uczniowie klas I - III pojechali do NOSPRu w Katowicach na muzyczny poranek organowy. Podczas audycji dzieci poznały stylistykę brzmienia, budowę organów i wysłuchali mini koncertu, który pokazał cały wachlarz możliwości tego instrumentu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.