2023-05-01

W ostatnim dniu kwietnia podsumowano kolejny etap konkursu ekologicznego trwającego od września. Uczniowie, którzy zebrali najwięcej nakrętek, baterii i makulatury zostali nagrodzeni. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym. Zachęcamy do udziału w kolejnej części konkursu pozostałych uczniów naszej szkoły.

 

2023-05-01

W dniu 28 kwietnia 2023r. odbył się w naszej szkole Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Do udziału w tym wydarzeniu zgłosili się uczniowie z klas I i II. Poziom występów był bardzo wysoki. 

Podsumowanie wyników:

I miejsce - Patrycja Urbanek z kl. I

II miejsce - Eliza Magiera z kl. II

III miejsce - Alan Auguścik z kl. I

 

Wyróżnienia otrzymały: Edyta Muras z kl. II, Helena Jastrzębska z kl. II i Apolonia Piecha z kl. II.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

2023-05-01

Uczniowie klas VIII, V i IIIb wraz pod opieką pana J. Janiaczyka i pani K. Dziwoki przygotowali uroczysty apel z okazji świąt majowych. W tym wydarzeniu udział wzięli wszyscy uczniowie naszej szkoły. 

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej.

Biblioteka szkolna informuje
2023-05-02

Najlepsze czytelniczki!

Najlepszymi czytelniczkami w naszej szkole są: Julia Piecha (klasa I b), Zuzanna Wawoczny (klasa II), Dominika Dziuba oraz Julia Gruszka (klasa IV). Każda z dziewczyn czyta coś innego: Julia z I najbardziej lubi książki o księżniczkach, Zuzia – komiksy, Dominika powieści obyczajowe, a Julia opowiadania historyczne ze sporą dawką humoru. Łączy je jedno. Wszystkie uwielbiają czytać!

Miasto RybnikMinisterstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w KatowicachRzecznik Praw DzieckaEdukacja Rybnik