2023-07-01

23 czerwca 2023 r. na sali gimnastycznej zebrali się: Pani dyrektor Bogusława Martyna, uczniowie, nauczyciele i zaproszeni rodzice. Podczas uroczystości kończącej bieżący rok szkolny wyróżnieni uczniowie otrzymali z rąk Pani dyrektor świadectwa i nagrody książkowe. Rodzice odebrali listy gratulacyjne oraz podziękowania za okazane serce i zaangażowanie w sprawy szkoły. Rozdano także dyplomy za udział dużej grupy uczniów w licznych konkursach ogólnopolskich, w których zdobyli wysokie wyniki - tytuły laureatów lub finalistów.

W części artystycznej uczniowie klasy VI pożegnali swoich kolegów z klas VIIIa i VIIIb, którzy ukończyli naukę w naszej placówce. Życzymy im sukcesów na kolejnych etapach edukacyjnych.

Na zakończenie uroczystości, kończąca swoją pracę w szkolnictwie i odchodząca na zasłużoną emeryturę Pani dyrektor Bogusława Martyna pożegnała się z uczniami i rodzicami, dziękując im za wspólnie spędzony czas, życzliwość i dobrą współpracę.

My także dziękujemy za pełnienie przez Panią odpowiedzialnej funkcji dyrektora, za lata dobrej i owocnej współpracy, godną naśladowania postawę, serce włożone w każde działanie na rzecz uczniów, rodziców nauczycieli i placówki. Dziękujemy za chwile, które wspólnie przeżyliśmy.

Życzymy Pani radości i zadowolenia w nowej rzeczywistości, niezawodnego zdrowia, czasu na realizację własnych pasji i marzeń oraz wytchnienia po latach wytężonej pracy!

Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji.