Archiwum: sierpień 2023

ZBLIŻA SIĘ NOWY ROK SZKOLNY 2023/2024
2023-08-16
Informacja dla rodziców uczniów klasy I
2023-08-17

Zebranie rodziców uczniów klasy I odbędzie się 28 sierpnia 2023 r. o godz. 16.00 w budynku szkoły.

Nowy rok szkolny 2023/2024
2023-08-18

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się w poniedziałek 04 września 2023 r.

według następującego planu:

godz. 8.00 - msza św. w kościele parafialnym

godz. 9.00 - uroczysta inauguracja roku szkolnego na sali gimnastycznej w budynku szkoły.

Szanowni Państwo!
2023-08-31

Dziś definitywnie zamykam furtkę zwaną pracą zawodową.

Wszystko to, co zrobiłam nie byłoby możliwe bez zaangażowania wielu osób, a w szczególności mojej kadry pedagogicznej, pracowników administracji i obsługi.

Przez wiele lat  z Wami pracowałam, tworzyłam, działałam. Bywały chwile radosne, inne mniej przyjemne, ale zawsze starałam się abyśmy wszyscy tworzyli jeden zgrany zespół.

Dziś pragnę złożyć wszystkim gorące podziękowania.

Szczególne podziękowania kieruje do tych nauczycieli, którzy potrafili swój cenny czas poświęcić dla dobra naszej przedszkolnej i szkolnej społeczności. Bez nich wiele przedsięwzięć byłoby niemożliwych do zrealizowania.

Dziękuję za współpracę wszystkim pracownikom - tym którzy aktualnie pracują, tym którzy przewijali się przez całe lata, odeszli do innych szkół bądź przeszli wcześniej na  emeryturę. Wasza serdeczność  i pomoc była nieoceniona w obliczu wykonywania  obowiązków dyrektorskich w tej placówce.

Cieszę  się, że  w swej pracy zawodowej spotkałam wiele życzliwych  osób, które w chwilach trudnych zawsze mnie wspierały, podawały pomocną dłoń, współpracowały  w wykonywaniu przeze mnie trudnych, ale dających wiele satysfakcji zadań dyrektora naszej jednostki.

Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców i wszystkim tym rodzicom, którzy mnie wspierali    w moich poczynaniach, którzy wnieśli ogromny wkład  pracy na rzecz naszej placówki i  naszych dzieci .

Wszystkim uczniom/ dzieciom  tego Zespołu  dziękuję za to, że starały   się być coraz lepszymi i mądrzejszymi, choć bywało, że z różnym skutkiem.  Dziękuje braci szkolnej  za to, że wysłuchiwała dobrych rad i wskazówek, że darzyła  mnie zaufaniem zwierzając  się ze swych trosk i kłopotów.

Życzę wszystkim wszelkiej pomyślności i  realizacji zawodowych zamierzeń dla dobra naszych uczniów i dzieci , a także spełnienia osobistych planów.

Odchodząc na zasłużoną  emeryturę  po 40 latach pracy  zawodowej , w tym 21 na stanowisku dyrektora  mam powody do dumy i satysfakcji, a swojej następczyni p. Małgorzacie Ślosarek , życzę wspaniałej pracy z uczniami, owocnej współpracy z rodzicami  i wybitnych osiągnięć, a także wspaniałych współpracowników.

Bogusława Martyna

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI DOJEŻDŻAJĄCYCH
2023-08-31

W dniu 4 września 2023 autobusy szkolne będą kursować według następującego planu:

• odjazd z dzielnicy Stodoły o godz. 7.45 pod kościół w Chwałęcicach,