2024-02-14

W dniu dziejszym cała społeczność szkolna wzięłą udział w poranku muzycznym. Dzieci nie tylko słuchały muzyki, ale także aktywnie uczestniczyły w wydarzeniu, grając na instrumentach muzycznych.

************************** Zapraszamy serdecznie **********************
2024-02-14
Poradnik dla rodziców "Dzieci w wirtualnej sieci"
2024-02-15

Drodzy Rodzice,

zachęcamy do zapoznania się z materiałami polecanymi przez Panią psycholog, z którą odbyli Państwo szkolenie.

Link do materiałów poniżej:

Poradnik dla rodziców "Dzieci w wirtualnej sieci".

Pomagamy
2024-02-19

Serdecznie zachęcamy uczniów i rodziców do przyłączenia się do zbiórki na rzecz dzieci z oddziału onkologicznego szpitala w Gliwicach.

Szczegóły w załączniku poniżej:

POMAGAMY

Rusza nabór do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025
2024-02-22

Rusza nabór do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Rybnik na rok szkolny 2024/2025

Do klas pierwszych szkół podstawowych zapraszamy wszystkie dzieci siedmioletnie, które obecnie uczęszczają do przedszkola oraz chętne dzieci sześcioletnie.

W tym roku wszystkie 32 szkoły podstawowe prowadzą nabór do klasy pierwszej (w tym 31 szkół obwodowych).

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW PO KLIKNIĘCIU NA >>>>>> LINK DO DOKUMENTU