Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 31 w ZSzP nr 15 w Rybniku na rok szkolny 2021/2022

2021-03-29

Przedstawiamy listę dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 31 w Zwspole Szkolno - Przedszkolnym nr 15 w Rybniku na rok szkolny 2021/2022:

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Rodzice kandydata zakwalifikowanego do przedszkola są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do tego przedszkola w terminie

od 30 marca do 12 kwietnia br.

(do godz. 15.00).

POTWIERDZENIE WOLI - WNIOSEK do pobrania i wypisania

Potwierdzenie może być przesłane elektronicznie (skan, zdjęcie podpisanego dokumentu) na adres placówki  zsp15@vp.pl lub bezpośrednio złożone w przedszkolu, do którego zakwalifikowało się dziecko ,w dniach od poniedziałku do piątku,   w godzinach od 7:00 do 14:30.

Potwierdzenie powinni podpisać oboje rodzice, chyba że z przyczyn obiektywnych nie jest to możliwe.