2022-03-05

Zarówno dorośli, jak i dzieci okazali swoje wsparcie dla Ukrainy, w trudnym dla niej czasie.

Paczki, widoczne na zdjęciach, to dary od naszych uczniów i ich rodziców. Pani Dyrektor oraz całe grono pedagogiczne składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie oraz tak liczne włączenie się do akcji. Pragniemy także podziękować  mamom, które pomogły w pakowaniu paczek oraz strażakom, za pomoc w ich transporcie.

Uczniowie także wspierali naszych sąsiadów zza wschodniej granicy na miarę swoich możliwości. W ramach Tygodnia solidarności z Ukrainą, brali udział w pogadankach, chodzili ubrani w barwach ukraińskiej flagi, uczestniczyli w przemarszu ulicami dzielnicy z balonami, plakietkami "Solidarni z Ukrainą" oraz własnoręcznie wykonanymi flagami. Słowo "tydzień" to termin umowny. Będziemy okazywać solidarność tak długo, jak to będzie konieczne.