2022-06-22

W imieniu organizatorów zapraszamy na wyjątkowe rozpoczęcie lata i wakacji nad bulwary nacyńskie oraz do Parku Tematycznego. 26 czerwca (niedziela) w godz. 10:00 - 15:00 moc atrakcji dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Sfera Sportu oraz markę Witch Event, we współpracy z Subregionem Zachodnim, na zlecenie Urzędu Miasta Rybnika.

Wyjątkowo bogaty program, moc atrakcji, konkursy i quizy z nagrodami! A to wszystko absolutnie za darmo.

KONIECZNIE zapoznajcie się ze szczegółami organizacyjnymi, aby właściwie przygotować się do wydarzenia (wygodny strój sportowy, kaski, rolki, rowerki, pełne obuwie). Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w wydarzeniu na fb:

Wydarzenie na fb