Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

2022-06-24

W dniu dzisiejszym dobiegł końca kolejny rok szkolny 2021/2022. W uroczystości zakończenia roku wzięli udział Pani dyrektor, uczniowie i ich rodzice oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.

Podczas spotkania Pani dyrektor wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe oraz medale (złoty, srebrny i brązowy) przyznawane za najwyższe średnie na świadectwie ukończenia kolejnej klasy, a rodzicom listy gratulacyjne i podziękowania za pracę na rzecz szkoły.

Nasi ósmoklasiści otrzymali z rąk Pani dyrektor świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Z łezką w oku, pożegnali swoich kolegów i nauczycieli. Życzymy im powodzenia i dalszych sukcesów na kolejnym etapie edukacyjnym.

Wszystkim naszym uczniom i ich rodzinom życzymy wspaniałych, słonecznych, pełnych wrażeń i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu.