Festyn rodzinny za nami

2022-09-18
Pierwsze wspólne wydarzenie w bieżącym roku szkolnym jest już za nami.
Było wspaniale!
Uczestnicy festynu mogli wziąć udział w pokazach chemicznych i fizycznych w wykonaniu uczniów klas VIII, pod kierunkiem nauczycieli pani M. Walendykiewicz i pana K. Tkocza. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy, m.in. konkurs gry w piłkarzyki, konkurs z języka angielskiego, plastyczny, taneczny. Nowością na naszym festynie był kiermasz roślin, które podarowali rodzice. Było malowanie twarzy, tatuaże i warkoczyki w wykonaniu ósmoklasistów i pani K. Krupnik. W części artystycznej zaprezentowali się uczniowie, którzy zdecydowali się pokazać swoje talenty.
Kawiarenka z pysznymi wypiekami i aromatyczną kawą oraz sklepik ze smakołykami dla dzieci przyciągały tłumy.

Dyrekcja, grono pedagogiczne szkoły i przedszkola oraz pracownicy naszej placówki serdecznie dziękują rodzicom za wsparcie w organizacji festynu oraz udział i obecność. Dziękujemy również dzieciom za bezpośrednie zaangażowanie i wspólną zabawę.