Dzień Świętego Patryka

2024-03-22

W naszej szkole, Dzień Świętego Patryka był pełen zielonych barw i radosnych uśmiechów. Uczniowie z wielkim entuzjazmem zaangażowali się w obchody tego irlandzkiego święta. Korytarze szkolne rozbrzmiewały śmiechem, gdy dzieci wyruszyły na poszukiwanie "czekoladowego" złota, które zostało ukryte w różnych zakątkach budynku.

Podczas zajęć z panią Simoną Jastrzębską, nasze dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o historii i znaczeniu Dnia Świętego Patryka. Uczniowie dowiedzieli się  o legendach związanych ze świętym patronem Irlandii i o tym, jak jego dziedzictwo jest celebrowane na całym świecie.

Dzień był pełen edukacyjnych zabaw i kreatywnych aktywności, które nie tylko bawiły, ale również uczyły szacunku do tradycji innych kultur.