2024-03-27

Tegoroczne rekolekcje w naszej parafii prowadził Ks.Frank Mbida z Kamerunu.

Ksiądz opowiadał o swojej ojczyźnie , o swojej parafii,w której budowany jest pierwszy kościół oraz uczył nas zwrotów w lokalnych dialektach i piosenki w języku Pigmejów.Było to piękny i wartościowy czas.Nasza społeczność szkolna wychodząc naprzeciw potrzebom naszych braci z Afryki zebrała 1350 zł, które zostały przekazane Ks.Frankowi.Pieniądze te zostaną przeznaczone na potrzeby przedszkola w parafii w Kamerunie.Był to piękny gest serca od dzieci z Chwałęcic dla dzieci z Kamerunu! Dziękujemy wszystkim za okazaną dobroć!Ksiądz opowiadał o swojej ojczyźnie , o swojej parafii,w której budowany jest pierwszy kościół oraz uczył nas zwrotów w lokalnych dialektach i piosenki w języku Pigmejów.Było to piękny i wartościowy czas.Nasza społeczność szkolna wychodząc naprzeciw potrzebom naszych braci z Afryki zebrała 1350 zł, które zostały przekazane Ks.Frankowi.Pieniądze te zostaną przeznaczone na potrzeby przedszkola w parafii w Kamerunie.Był to piękny gest serca od dzieci z Chwałęcic dla dzieci z Kamerunu! Dziękujemy wszystkim za okazaną dobroć!