Archiwum: październik 2017

2017-10-07

W ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu zorganizowaliśmy 26.09.2017r Szkolny Dzień Kibica. Nauczycielka wychowania fizycznego pani Anna Kasperska wraz z grupą uczniów przygotowała apel z tej okazji.

2017-10-18

W poniedziałek 16 października obchodziliśmy DEN. Opiekunka SU wraz z członkami samorządu przygotowała uroczystą akademię, w której wzięły udział przedstawicielki Rady Rodziców. W występach artystycznych zaprezentowali się uczniowie klas VI, IIIa i IIIb.

Pasowanie na pierwszoklasistę
2017-10-18

W czwartek 12 października 2017 r. miało miejsce pasowanie na ucznia. Tego dnia nasi pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniowskiego i stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Swoją gotowość szkolną zaprezentowali w postaci występu artystycznego dla obecnej na spotkaniu Pani dyrektor oraz przybyłych rodziców i gości.

Kino Szkoła
2017-10-24

Uczniowie klas I – III po raz pierwszy w tym roku szkolnym uczestniczyli w projekcji filmu „Pies ma głos” w ramach realizacji projektu Kino Szkoła.